קיצורי דרך בחברה עירונית לתרבות אשדוד
חדשות ועדכונים בעיר
לוח אירועים
ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
שבת
5
י"ט כסלו התשפ"א
7
כ"א כסלו התשפ"א
11
כ"ה כסלו התשפ"א
12
כ"ו כסלו התשפ"א
13
כ"ז כסלו התשפ"א
- 00:00-שבוע סדנאות חנוכה מרכז קהילתי חרצית 13- 17
- 09:00-נר מדליק נר-שרשרת מעשים טובים בקהילה
- 09:00-סדנאות: מילקשייק מאיר,טעימה טעימה,חנוכיה מאירה
- 09:30-סדנא קהילתית , יצירה,מוזיקה
- 10:00-מוסיקה ושירים
- 10:00-משולש הזהב
- 10:30-סדנה מתוקה
- 11:00-יוצרים בשכונה
- 11:00-סיפורי גבורה שידור לייב מדף הפיסבוק
- 11:30-הרשמה לפעילות חנוכה –פסטיאור
- 15:00-חלוקת סופגניות וערכה לחנוכה
- 15:00-הפנינג חנוכה , משחקים ויצירה
- 15:00-הדלקת חנוכייה ניידת ,שירי חג
- 15:30-יצירה מתוקה- קישוט עוגיות
- 16:00-קונצרט זמר והדלקת נרות
- 16:00-יצירת חנוכיות מבצק מלח
- 16:00-סדנת סביבונים משוקולד
- 17:00-אלכס רבינוביץ בערב זמר שנות ה60
- 17:00-מסיבת חנוכה
- 17:30-הדלקת נרות ושירי חנוכה
- 18:00-הדלקת נרות ופעילות חנוכה
- 20:00-תחרות הדלקת חנוכיה בפייסבוק
- 20:00-המנגינה היא שקובעת להקת ציפורי שיר
14
כ"ח כסלו התשפ"א
- 09:00-סדנאות: מילקשייק מאיר,טעימה טעימה,חנוכיה מאירה
- 10:00-מאירים לבבות בין בתי הספר
- 10:00-משולש הזהב
- 10:30-הכנת נר ממשרמלו
- 10:30-"יצירה מחומרים נפסדים" - סיגל מאור
- 11:00-יוצרים בשכונה
- 11:00-סדנת קישוט סופגניות
- 11:00-סיפורי גבורה שידור לייב מדף הפייסבוק
- 11:00-שעת סיפור,יצירה ופעילות חברתית
- 11:00-מסיבת חנוכה
- 11:00-סדנת בלונים
- 11:30-הרשמה לפעילות חנוכה –פסטיאור
- 14:00-פסטיבל פרינג'סטייל
- 15:00-חלוקת סופגניות וערכה לחנוכה
- 16:00-מופע קרקס
- 17:30-הדלקת נרות וחלוקת סופגניות עם זמר
- 20:00-פואטיכאן: זהר אלמקייס
- 21:00-שידור Live - חנה גור במופע רוק
15
כ"ט כסלו התשפ"א
- 09:00-סדנאות: מילקשייק מאיר,טעימה טעימה,חנוכיה מאירה
- 09:30-סדנא קהילתית , יצירה,מוזיקה
- 10:00-פעילות לקשישים
- 10:00-משולש הזהב
- 10:30-סדנת הכנת ספינג' לגמלאים
- 11:00-יוצרים בשכונה
- 11:00-סיפורי גבורה שידור לייב מדף הפייסבוק
- 11:30-הרשמה לפעילות חנוכה –פסטיאור
- 12:00-חלוקת דמי[מתנות] חנוכה לילדי הרובע
- 14:00-פסטיבל פרינג'סטייל
- 14:00-סדנאות,סרט,הכנת לביבות ותחרות שירה
- 15:00-חלוקת סופגניות וערכה לחנוכה
- 15:00-הדלקת חנוכייה ניידת ,שירי חג
- 15:30-יצירה מתוקה- קישוט עוגיות
- 16:00-הדלקת נרות וחלוקת סופגניות עם זמר
- 16:00- 5מוקדי פעילות ,יצירה והדלקת נרות
- 16:00-שוק חנוכה,יצירה,סופגניות וסביבונים
- 17:00-מסיבת חנוכה והכנת סופגניות ע"י הגמלאים
- 17:00-סחבק במגרש- פעילות לבני הנוער
- 18:00-פעילות חנוכה בשיתוף עם חב"ד ומחלקת איכות הסביבה
16
א' טבת התשפ"א
- 09:00-סדנאות: מילקשייק מאיר,טעימה טעימה,חנוכיה מאירה
- 09:30-סדנא קהילתית , יצירה,מוזיקה
- 10:00-פעילות מוזיקה "מאירים את הלב"
- 10:00-משולש הזהב
- 11:00-יוצרים בשכונה
- 11:00-סיפורי גבורה שידור לייב מדף הפייסבוק
- 11:30-הרשמה לפעילות חנוכה –פסטיאור
- 15:00-סדנת יצירה ואמנות הכנת חנוכיות וסביבונים
- 15:00-הדלקת חנוכייה ניידת ,שירי חג
- 16:00-קרקס והדלקת נרות
- 17:00-מסיבת חנוכה והדלקת נרות
- 17:30-מופע של התזמורת האנדלוסית עם הפייטנית שיר יפרח
- 17:30-פלאשבק פסטיבל שירי ילדים
- 18:30-פלאשבק פסטיבל שירי ילדים
- 20:00-פואטיכאן: נעה מנהיים
- 21:00-שידור Live - יניב נחמני "מופע ישיבה "
17
ב' טבת התשפ"א
- 09:00-סדנאות: מילקשייק מאיר,טעימה טעימה,חנוכיה מאירה
- 10:00-משולש הזהב
- 10:30-"יצירה מחומרים נפסדים" - סיגל מאור
- 11:00-סיפורי גבורה שידור לייב מדף הפייסבוק
- 11:30-הרשמה לפעילות חנוכה –
- 16:00-מופע מוזיקלי פרינגסטייל
- 16:00-הכנת חנוכייה קהילתית ועששיות
- 18:00-קלידוסקופ LIVE חגיגת תיאטרון וקרקס
- 20:00-פואטיכאן: ד"ר רון בן-טובים
- 20:00-סביב העולם Вокруг света
19
ד' טבת התשפ"א
23
ח' טבת התשפ"א
26
י"א טבת התשפ"א
27
י"ב טבת התשפ"א
29
י"ד טבת התשפ"א
30
ט"ו טבת התשפ"א
1
2
3
4
8
9